SVAŘOVÁNÍ - SOLWECOOM

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

SVAŘOVÁNÍ

VÝROBA

SVAŘOVÁNÍ

Firma SOLWE COOM s.r.o. je dodavatelem svařenců, ocelových konstrukcí a technologických celků pro hutnický, petrochemický a automobilový průmysl.

Tyto výrobky je schopna vyrobit dle požadavků zákazníka a dle výkresové dokumentace.

Svařujeme převážně metodou 135 (svařování v ochranné atmosféře) MIG, MAG a 141 TIG. Jako doplňková metoda se používá svařování obloukem ručně obalenou elektrodou (metoda 111). Naše firma všeobecně svařuje nelegované, nízkolegované, střednělegované, vysocelegované, jemnozrnné ocele, nerez a hliník. Máme zkušenosti se svařováním a opracováním vysokopevnostních a otěruvzdorných materiálů (Hardox, Brinar, HB, Brinell, Creusabro). Máme také vypracovány svařovací postupy (WPS) dle ČSN EN ISO 15609-1 na základě zkoušek postupu svařování (WPQR) dle ČSN EN ISO 15614-1 a to pro materiály skupin 1 a 3, jejichž dodržování zabezpečuje svářečský dozor (s personálním obsazením EWT – evropský svářečský technolog). Při výrobě ocelových konstrukcí a technických zařízení se postupuje podle předpisů zák. č. 22/1977 Sb. (ENV/EN 1993 a 1090).


K výrobě svařenců používáme svářečky těchto typů: Fronius-Vario Synergic 5000 a Fronius Trans Puls Synergic 4000. Celý proces svařování s následující kontrolou jakosti zajišťuje osoba svářečského dozoru s certifikátem dle ČSN EN 970 a garantuje tak, že svařované výrobkyže jsou použitelné pro daný účel. Kontrola se provádí již od navrhování svařovaných výrobků, při výběru materiálu, výrobě i následných zkouškách. Jsme držiteli svářečského oprávnění dle ČSN EN ISO 3843-2. Firma SOLWE COOM s.r.o. je připravena na přání zákazníka, reagovat pružně, rychle a spolehlivě a dodat výrobky v co nejvyšší kvalitě, které splňují největší kritéria v dané oblasti svařování.


Cílem firmy SOLWE COOM s.r.o. je spokojený zákazník, který bude dál šířit dobré jméno firmy, jak na českém, tak na světovém trhu v oblasti výroby svařovaných produktů.


Kontakt:
Michal Birošík
e-mail: birosik.michal@solwecoom.cz
tel.:
+420 731 442 707

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky