SOS SOUPRAVA - SOLWECOOM

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

SOS SOUPRAVA

OSTATNÍ ČINNOSTI

SOS SOUPRAVA


Balíček S.O.S. je lehká, kompaktní a jednoduchá sada, která má variabilní použití pro jakýkoliv typ vozidla. Slouží k opravě propíchnuté pneumatiky bez její demontáže, huštění pneumatik , člunů, lehátek nebo balonů. Prostě všeho, kam je třeba natlačit vzduch. Sada obsahuje kompresor, který je schopen nahustit pneumatiku do 2,5 bar za 4 minuty a univerzální těsnící tmel OKO Tyre Puncture Repair.

Těsnící tmel je schopen okamžitě utěsnit jakoukoliv propíchnutou pneumatiku, kdeotvor není větší než 10 mm.
Tím se S.O.S. balíček stává neocenitelnou pomůckou při jízdě autem, na kole,motocyklu, pro malou zahradní techniku i pro jiné aktivity.
To vše díky speciálním násadám, které jsou upevněny na zadní straně kompresoru, a jsou vždy připraveny k okamžitému použití. Kompresor je vybaven také 3,4 m dlouhým kabelem s konektorem na autozapalovač (12V).
Výrazným rysem kompresoru je zabudované světlo, které Vám umožní vyřešit problémy okamžitě za jakékoliv denní či noční doby. Výhodou jsou také dvě modifikace svícení, a to pravidelně blikající červené světlo a SOS signál. Lze jej použít současně s výstražným trojúhelníkem k zesílení efektu výstražného znamení. Tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti během manipulace s poškozeným vozidlem na silnici. Kompresor automaticky vypne při dosažení tlaku 2,5 bar v pneumatice.

Tmel OKO Tyre Puncture Repair je držitelem osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy vozidla – ATEST 8 SD 3019,vydaný Ministerstvem dopravy ČR. Součástí S.O.S. balíčku je univerzální tmel, který zacelí propíchnutou pneumatiku a současně zajistí její plnou funkčnost až do doby, než bude opravena nebo vyměněna. Účinnost tmelu není omezena počtem ujetých kilometrů. Těsnící tmel v různých baleních lze dokoupit pro různé použití i samostatně.

Při objednávce S.O.S balíčků nad 50 ks, je možno potisknout obal logem firmy, a tímto zajistit reklamu firmy.

V případě zájmu kontaktujte:

Olbert Marek
tel.: +420 603 179 010
e-mail: automotosluzby@seznam.cz

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky